Zdrowie i Natura

NASZE USŁUGI

spacer

Normobaria - usługa niedostępna

Price:
Komora normobaryczna to miejsce, w którym możemy się dotlenić. Odpowiednie ciśnienie atmosferyczne w połączeniu ze zwiększoną zawartością dwutlenku węgla i wodoru pozwala lepiej przyswajać tlen przez komórki organizmu człowieka. Przebywanie w komorze normobarycznej sprzyja regeneracji i pozwala na sprawniejsze dojście do formy.

ION Cleanse - usługa niedostępna

Price:
Technologia generująca jony jest już znana od kilku dekad. To właśnie ta technologia jest kluczem do sukcesu jonizującego urządzenia detoksykacyjnego ion-cleanse, które wykorzystuje naprzemienny pozytywny i negatywny ładunek jonowy w trakcie kuracji. To ważne odkrycie umożliwia obecnie usuwanie toksycznego materiału z organizmu człowieka.

Refleksologia stóp - zapisy indywidualne

Price:
Jest nauką o refleksach, które swoje umiejscowienie mają na stopach. Punkty te są powiązane z określonym organem, narządami oraz częściami ciała. Ten system leczniczy nie polega tylko na wyeliminowaniu dolegliwości bólowych, ale również jego celem jest oczyszczenie organów wewnętrznych, krwi, mięśni, kości z komórek chorobotwórczych, toksyn oraz zalegań w układzie pokarmowym.

Generator plazmy FSL

Price:
To nowoczesna technologia, która wykorzystuje do terapii światło plazmowe. Lampa FSL na skutek przepływu prądu między elektrodami wytwarza zimną plazmę emitując energię o wysokiej temperaturze wraz z falami sekwencyjnymi, uwalniając wszystkie długości fal synergicznie w zakresie 320nm-8000nm. Zakres fal obejmuje promienie widzialne, ultrafioletowe i promieniowanie podczerwone.
Komora Normobaryczna - usługa niedostępna

PAKIETY

spacer