ION Cleanse - usługa niedostępna

Jonowa metoda detoksykacyjna pozwala na łatwe, bezpieczne i zdrowe pozbycie się toksyn poprzez stopy.

W procesie oczyszczania jonowego wytwarzane są dodatnie i ujemne jony, które przyciągają i przyczepiają się do przeciwnie naładowanych cząstek toksyn wyciągające poprzez skórę.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czego mogę się spodziewać podczas sesji detoksykacyjnej?

Ciało detoksykuje się, gdy siedzisz wygodnie, a stopy umieszczone są w ciepłej wodzie miednicy wraz z zestawem. Sól morska może być również dodana w celu poprawy przewodności. Jest to bardzo skuteczny sposób usuwania wszelkich toksycznych nagromadzeń, niezależnie od tego, gdzie znajdują się w ciele.

Każda sesja trwa około 30 minut. Zasilacz dostarczy niewielką ilość prądu stałego do zespołu macierzy. Połączenie soli morskiej, wody i matrycy do generowania dodatnich i ujemnych ładunków. Będą one następnie przyciągać i wyciągać toksyny przez stopy, odkładając je w basenie stopy.
Podczas sesji będziesz zachęcany do picia wody, aby zachować nawodnienie. Zaleca się, abyś nadal nawadniał przed i po zabiegach.

Po zakończeniu pracy maszyna będzie zdejmować nogi, aby je wyczyścić. Lekarz następnie przeanalizuje zawartość wody i porówna je z tabelą kolorów. Następnie będą zapisywać wyniki do wykorzystania w przyszłości, aby porównać je z przyszłym oczyszczaniem

Czy wszyscy mają w sobie toksyny?

Tak. Każdy ma toksyny w różnym stopniu w organizmie. Toksyna pochodzi z zanieczyszczenia środowiska, wody i żywności, odpadów z metabolizmu.

Co czujesz podczas sesji?

Zdrowie i życie ludzkie w bardzo dużej mierze zależy od ilości energii w ciele. Zdrowa osoba powinna posiadać 80% jonów ujemnych i 20% jonów dodatnich. Niestety organizm ludzki można przyrównać do ogromnego magnezu, który przyciąga i zatrzymuje różnorodne toksyny. Metale ciężkie, częściowo utlenione tłuszcze, nierozłożone białka, pokłady cholesterolu, kwas moczowy, osad bakteryjny, kwas mlekowy i długi szereg różnych chemikaliów przenikających wodę, powietrze i pożywienie dostają się w formie zjonizowanej do naszych stawów, arterii, nerwów i tkanek. Toksyny te zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co tym samym wpływa na zwiększenie naszej podatności na różne choroby i alergie. Znacznie osłabiony zostaje nasz system odpornościowy. Technologia generująca jony jest już znana od kilku dekad. To właśnie ta technologia jest kluczem do sukcesu jonizującego urządzenia detoksykacyjnego ion-cleanse, które wykorzystuje naprzemienny pozytywny i negatywny ładunek jonowy w trakcie kuracji. To ważne odkrycie umożliwia obecnie usuwanie toksycznego materiału z organizmu człowieka bez względu na ładunek elektryczny jaki poszczególne toksyny mogą posiadać

Cennik

50 PLN

1 Zabieg

220 PLN

5 Zabiegów

400 PLN

10 Zabiegów

Chcesz zarezerwować zabieg albo masz pytania?
Zadzwoń tel. 883 307 878 lub wybierz termin w kalendarzu